تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر


سردار کوثری نماینده مردم تهران ری و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمسیون امنیت ملی در جمع اعضای جاد دانشگاه ازاد واحد خمینی شهر در اتحادیه ی جامعه اسلامی دانشجویان در تهران حضور پیدا کرد .

وی در مقدمه صحبت های خود به تبیین شخصیت امام پرداخت .

وی با اشاره به پیشرف های جمهوری اسلامی بعد از انقلاب و در سالهای گذشته در زمینه های سیاسی ، امنیت و دفاع و علمی گفت: در اقتصاد و فرهنگ ما هنوز مشکل داریم و به خاطر همین هست که رهبری اقتصاد مقاوتی را مطرح میکنند.

وی در ادامه گفت : اگر رهبری میگفت از اول مذاکره نه ، چون ایشان  میدانستند که به نتیجه نمیرسد ، چه اتفاقی می افتاد ؟ اقای روحانی میگفت من میخواستم مذاکره کنم به نتیجه برسم رهبری نگذاشت!

وی در ادامه  به علت رای نیاوردن اصولگرایان در تهران پرداخت و دلایل رای اوردن اصلاح طلبان در تهران را ابه شرح زیر بیان کرد و گفت: استکبار جهانی در گذشته می گفت انتخابات را تحریم کنید . بعد امدند و گفتند فرد مشخص کنیم که بتواند  با ما هماهنگ باشد . این بار خودشان مستقیم وارد شدند و گفتند که به چه کسی رای بدهید و به چه کسی  رای ندهید . در تهران حدود 60 درصد ماهواره دارند لذا انها تا اخرین لحظه تبلیغ میکردند ، این اولین دلیل ؛ دوم استفاده وسیع از فضای مجازی ، سوم استفاده از افراد و امکانات که در اختیار خود دولت بودند ، چهارم اینکه اقداماتی انجام دادند مثلا پیام دادند و یا تهدید کردند که شما کارمند دولتید باید به این لیست رای بدهید ، و پنجم پول بسیار زیاد.

ایشان در ادامه  افزود :اصولگرایی برخاسته از اسلام ناب محمدی است و هم حضرت امام و به خصوص مقام معظم رهبری در اردیبهشت سال 86 تمام جناح هارا جمع کردند و تبیین کردند ، اما ان طرف به اسم اصلاح طلب ، کارگزار و ...ما به انها میگوییم که شما یک چهارچوبه ی فکری بدهید ، ندارند تا الان ! ، فقط حول و هوش سال 78 که اقای خاتمی با نام اصلاحات رییس جمهور شد اکبر گنجی یک مانیفست داد در چند بند که او هم رفته بود از کتابی با نام موج سوم چاپ کرده بود و منظورش براندازی نظام و تاسیس نظام و روی کار اوردن نظامی  باب میل امریکا بود.

این سخنرانی در روز جمعه  21 اسفند ماه در اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد خمینی شهر برگزار شد .
دوشنبه 24 اسفند 1394 .:. 17:36 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب