تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

آن‌قدر که خیلی‌ها به حجاب اهمیت می‌دهند، اونقدر هم موضوع حجاب مهم نیست

حجتالاسلام پناهیان:

  • برنامۀ خدا بیشتر از اینکه بیرون ما را درست کند، درون ما را درست می‌کند. ما همه‌اش دنبال این هستیم که دنیا و اطراف خودمان را درست کنیم، در حالی که اول باید خودمان را درست کنیم.
  • مثلاً می‌گوییم: همسرم، یا فلانی ما را اذیت می‌کنند! خب تو اذیت نشو! این حُسن نیست که اطرافیان درست شوند تا من در بهشت زندگی کنم. بهشت این است که تو درونت بهشت باشد. تو تأثیر نپذیر، تو اذیت نشو.
  • آن‌قدر که خیلی‌ها به حجاب دیگران اهمیت می‌دهند، اونقدر هم موضوع حجاب مهم نیست. «همه باید حجاب را رعایت کنند، که دل من نلرزد»، دل نیست اون دل. مگر در مدینۀ پیامبر(ص) همه محجبه بودند؟! کنیزهاشون که حجاب براشون واجب نبود.
  • اگر تو قوی نباشی، اگر همه پوشیه زده باشند و یک نفر پوشیه نزده باشد، تو خودت را خراب می‌کنی، اول باید خودت را درست کنی.
  • این معناش این نیست که ما شرایط را خراب کنیم و حتی به خراب بودن شرایط اهمیت ندهیم، یا بخواهیم رفتار مدیران جامعه که شرایط را درست نمی‌کنند توجیه کنیم؛ ولی اصل، قوی‌شدن است.طبقه بندی: سیاسی،
چهارشنبه 23 دی 1394 .:. 09:41 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب