تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر
 با نهایت تاسف شهادت این عالم مبارز و شجاع را به تمامی مسلمانان و شیعیان و مبارزان راه حق  تسلیت عرض میکنیم ان شاالله این مرد بزرگ جناب شیخ نمر با اهل بیت (ع) مشهور میشوند. 

حرکت وحشیانه آل سعود ضربه ای محکم بر نابودی این رژیم خبیث خواهد بود و به زودی شاهد سرنگونی سران عربستان که جاهلانی بیش نیستند خواهیم بود ان شا الله .
رژیم آل سعود  پستی خود را در جنگ یمن اثبات کرده بود. 
حرکت انقلاب اسلامی ایران حرکتی بوده است که در تمامی رگ های کشور های مستعمر رشد کرده  و برای نابودی این بهاراسلامی راهی جز کشتار ندارند.
کشور هایی که حرف از حقوق بشر و انسان دوستی میزنند روز به روز چهره پلید خودشان برای جهانیان بیشتر به نمایش میگذارند. 

سخنی با شما ای سران کفر ؛ روز به روز ریشه ها و وجودیت پوج شما در حال خشک شدن ونابودی است و با حرکت های وحشیانه و ضد انسان دوستانه شما نه تنها ملت های استقلال طلب و آزادی طلب خاموش نمی شوند بلکه اینها انعکاس هایی برای هدایت دیگر جوامع خواهد شد.
 شهادت شیخ نمر و امثال این عالم بزرگ وار و همچنین کشتار های شما درسرزمین منا و کشتار های ضد اسلامی در کشور هایی مانند نیجریه، تمامی این خون ها  ستارگانی و ماه هایی درخشان خواهند شد در ظلمت و تاریکی خباثت هایی که شما و  آمریکا پلید به پا کرده اید و نور هدایت همگان خواهد شد. 
جامعه غرب و دیکتاتوری شما باید منتظر گرفتن انتقام خون هایی که به ناحق ریختید؛ به دست ملت های بیداری که به برکت انقلاب و حرکت امام خمینی (ره)
به وجود آمده اند باشد.

نصرو من الله و فتح القریب


طبقه بندی: بیانیه، سیاسی،
شنبه 12 دی 1394 .:. 20:09 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب