تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

به همت جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ازاد خمینی شهر امروز به مناسبت روز دانشجو مناظره ای با عنوان برجام در انتظار پسابرجام    با رویکرد بررسی چالش ها و فرصت های توافق هسته ای و با سخنرانی دکتر حسین یار محمدیان  و استاد محسن نصری برگزار شد. 
   این مراسم با قرایت قران و سپس با پخش کلیپی با عنوان صداقت امریکایی اغاز شد 
   در ادامه استاد محسن نصری در سخنان خود با انتقاد به نحوه اجرای برجام گفت: موضوع هسته ای برای کشور ما بهانه ای برای دشمن است 
ایشان با ارایه دلایل و گزارشات امانو در سازمان ملل در پیش بینی از اینده برجام گفت: مسیله ی هسته ای ایران الی یوم القیامه  حل نخواهد شد.ایشان افزود .مذاکرات هسته ای تمام نشده و تازه اغاز شده و فقط شکل و موضوعیت ان تغییر کرده پرونده هسته ای بسته نشده و بناست که فشار های خود را بیشتر کنند.
   ایشان در ادامه کار شکنی  های امریکا تا به امروز و ایجاد تحریم های جدید و بیشتر و همچنین اموال بلوکه شده ایران و کار شکنی امریکایی ها برای ازاد سازی این اموال را یاد اوری کرد...
در ادامه دکتر حسین یارمحمدیان در سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از تیم مذاکره کننده و دولت تدبیر و امید تیم مذاکره کننده را تاریخ ساز دانسته و گفتند معتقدم نام این افراد باید در تاریخ جمهوری اسلامی ایران ثبت شود به خاطر اتفاقاتی که به معجزه نزدیک بوده و با قدرتهای جهانی توانستند به این توافق برسند. 
ایشان در ادامه اشاره به تاریخچه تحریمهای امریکا علیه ایران داشتند و گفتند تا دولت نهم تمام تحریمهای امریکا تحریم های درون سرزمینی بوده و در دولت نهم و دهم به تحریم های برون سرزمینی تبدیل شد و همچنین شروع تحریم های اتحادیه اروپا در دوران دولت نهم و دهم اتفاق افتاد .
ایشان در بخشی از سخنان خود با  اشاره به دوران مذاکره اقای دکتر جلیلی افزودند: در زمان آقای جلیلی مذاکره میشد برای مذاکره و از زمان اقای روحانی ما مذاکره کردیم برای پیشرفت
زیرا که نظام به این نتیجه رسیده بود که ما باید به یک توافق خوب برسیم 
در ادامه طرفین نسبت به ارایه دیدگاه ها و نظرات خود در ارتباط با نتایج مذاکرات و دست اورد های حاصل از برجام و همچنین به نقد نقاط ضعف و قوت ان پرداختند .
در ادامه دانشجویان با طرح سوالاتی از طرفین با مواضع و دیدگاه های ایشان بیشتر اشنا شدند . 
لازم به ذکر است این مناظره مورخ چهارشنبه 17 اذر ماه سال 1394 در سالن اجتماعات شهید اوینی واقع در دانشگاه ازاد خمینی شهر برگزار شد و با استقبال خوب دانشجویان همراه شد .جمعه 20 آذر 1394 .:. 01:00 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب