تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر


به همت دفتر جامعه اسلامی دانشجوایان دانشگاه آزاد خمینی شهر امروز به مناسبت سالروز 25 ابان ماه ،روز حماسه و ایثار اصفهان در هشت سال دفاع مقدس همایشی با عنوان "قهرمان و محبوب من کیست" برگزار شد.

این مراسم با قریات قران و پخش کلیپی با موضوع شهدا آغاز شد و با سخنرانی و روایتگری حاج حسین لادانی یکی از فرمانده های لشکر 14 امام حسین علیه السلام ادامه داشت .

وی با روایتگری از جان فشانی ها و از خود گذشتگی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس جمله ای از شهید صیاد شیرازی بیان و خاطر نشان کرد و گفت:

شهید صیاد شیرازی می فرماید :تا آن موقع که خودتان را مدیون نظام و انقلاب و اسلام میدانید، بدانید در صراط مستقیم هستید و اگر نه، بدانید از صراط مستقیم خارج شدید.

وی افزود : من نمی خواهم اهمال کاری برخی مسیولین را توجیح کنم اینان (شهدا ) در صحرای محشر دمار از روزگارشان در می آورند، این نیست که بیایند در یک مسند بنشینند و هرکاری خواستند بکنند، کاری هم نداریم!، هر کدامشان متاسفانه ضربات خودشان را زدند!

این مراسم روز سه شنبه مورخ 26 آبان ماه سال 1394 ساعت 12:30 آغاز و در ساعت 13:30 پایان یافت 


سه شنبه 26 آبان 1394 .:. 18:09 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب