تبلیغات
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر

 
نشریه آرمان
نشریه آرمان
بلاک اختصاصی ما
هیئت حضرت علی اکبر (ع) ویژه برادران
هیئت حضرت نرجس خاتون سلام ا.. علیها ویژه خواهران
برنامه های مناسبتی
لینک دوستان
لوگوی ما
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر
دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر اصفهان گفت: آن چیزی که در سطح جامعه شاهد آن هستیم بیانگر این است که شایعات، عده‌ای از مردم اصفهان را درگیر کرده است و متاسفانه برخی از رسانه‎‌ها نیز به دنبال جوسازی و حاشیه پراکنی در خصوص اسیدپاشی و رسیدن به اهداف خود هستند.

مهدی زمانی، دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار "خبرگزاری دانشجو" در اصفهان، ایجاد تشویش در بین مردم شهر اصفهان و بزرگ کردن بحث اسید پاشی را در سطح جامعه بسیار نادرست دانست و گفت: شایعه پراکنی در سطح شهر و رسانهها، نه تنها دردی از مردم دوا نمیکند؛ بلکه بر استرس و نگرانی مردم نیز میافزاید.

وی افزود: آن چیزی که در سطح جامعه شاهد آن هستیم بیانگر این است که شایعات، عده‌ای از مردم اصفهان را درگیر کرده است و متاسفانه برخی از رسانه‌ها نیز به دنبال جوسازی و حاشیه پراکنی در خصوص این قضیه و رسیدن به اهداف خود هستند.

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد خمینی شهر بیان داشت: با وجود اینکه خبرگزاری‌های داخلی تا این حد غیر معمول بحث سید پاشی را بزرگ کردند، نباید انتظاری از رسانه‌های بیگانه که دشمن و معاند جمهوری اسلامی هستند، داشته باشیم.

زمانی تصریح کرد: عدم برخورد قضایی با رسانه‌های متخلف و ادامه دار شدن این موارد، مشکلات زیادی را برای جامعه و مردم اصفهان به همراه خواهد داشت.

وی در پایان با تاکید بر اینکه عامل حوادث اسید پاشی قطعا از سوی نیروی انتظامی دستگیر شده و به محکمه عمومی می‌روند، گفت: نسبت دادن قضیه اسید پاشی در اصفهان به آمران به معروف، گروه‌های تکفیری و گروه‌هایی سازمان یافته، درست نیست و باعث تشویش اذهان عمومی می‌شود.


خبر گزاری دانشجوطبقه بندی: سیاسی، بیانیه،
برچسب ها: اسید پاشی اصفهان،
یکشنبه 4 آبان 1393 .:. 13:57 .:. admin
درباره وبلاگ


رهبر معظم انقلاب:

"اگر كسى در مقابل جوانان ادّعا كند و بگوید نظام اسلامى ما هیچ عیبى ندارد و همان قالبى را كه اسلام خواسته، ما پیاده مى‌كنیم، گزاف گفته است. به هیچ وجه اینطور نیست ... اما آنچه كه حقیقت است، این است كه ما به عنوان مسلمانانى كه راهمان را شناخته ایم، تصمیم خود را گرفته‌ایم و نیروى خود را براى این راه گذاشته‌ایم؛ با همه وجود در این راه حركت مى‌كنیم و ادامه خواهیم داد."
دیدار با جوانان اصفهان. ۸۰/۸/۱۲

آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب